Naše služby

Aktuální ceník ke stažení

Co pro Vás můžeme udělat ?

Vytěžit dříví

Potřebujete pokácet stromy, abyste mohli dřívím topit nebo z něj něco postavit? Chcete les uklidit od napadení kůrovcem nebo poškození silným větrem? Vytěžíme vaše dříví profesionální technikou. Na přírodě nám záleží, a proto máme stroje, díky kterým se okolí i v bezprostřední blízkosti poškodí minimálně. Už jste se o své zalesněné místo starali dost, teď nechte práci na nás. Vytěžíme za vás poklad vašeho lesa.

Vyvézt dříví i klest

Dříví dostaneme z lesa pomocí našich vyvážeček na lesní skládky nebo kamkoliv jinam potřebujete (třeba palivové dříví na svou zahradu či řezivo na pilu k nám do Horních Němčic).

Postarat se o váš les

Kompletně se postaráme o váš les. Provedeme pěstební práce od nákupu vhodného sadebního materiálu, přes výsadbu, stavbu oplocenek až po následnou péči o nově vysazené lesy, jako jsou likvidace buřeně (použitím křovinořezu i chemických přípravků), natírání proti okusu zvěří a ošetření proti škůdcům (třeba proti klikorohu borovému). Společně vytvoříme plán zalesnění a navrhneme vhodné dřeviny s ohledem na vaše představy, ale také v souladu s Lesním zákonem a s návazností na dotace.

Prodat štípané palivové dříví a vedlejší produkty z pily

Získejte u nás štípané palivové dříví od 25 do 50 cm dle vašeho přání, ale také piliny a balíky krajin.

Prodat stavební řezivo

Pořiďte si u nás v Horních Němčicích stavební řezivo z naší pily. Najdete zde trámy, latě, fošny i prkna, díky kterým můžete postavit vše, co vás napadne.

Nařezat dříví na pile v Horních Němčicích

V této obci řežeme na pile až do délky 12 m všechny druhy dříví. Stačí říct, jak dlouhé dříví potřebujete, a takové rozměry si od nás odvezete.

Vykoupit dříví

Můžete s námi zpeněžit produkt vašeho lesa. Vykoupíme od vás dříví, které dále prodáme dle aktuálních cen našich obchodních partnerů.

Vykoupit les

Nemáte čas nebo sílu starat se o svůj les? Odkoupíme ho a nadále se o něj postaráme s péčí řádného lesního hospodáře. Prodáte ho, ať je v jakémkoliv stavu – zdravý, napadený kůrovcem i pokud má problémy s holinami.