O NÁS

Již od roku 2014 se jakožto lesnická firma staráme o lesy našich zákazníků. Rádi pro vás uděláme vše, co je třeba, aby vám vaše zalesněné prostory dělaly pouze radost. Působíme v oblasti zhruba do 100 km od Jindřichova Hradce, takže nás neváhejte oslovit, pokud se nacházíte v okolí Veselí nad Lužnicí, Soběslavi, Tábora, Kamenice nad Lipou, Pelhřimova, Třeště, Telče, Dačic, Slavonic a Nové Bystřice.

Známe lesy i pracovní postupy na výbornou

Mít svůj les vyžaduje mnoho úsilí. V nově založeném lese se musí vybrat správný sadební materiál, stavět oplocenky, ožínat buřeň či natírat proti okusu lesní zvěří. Zároveň dobře víme, že těžba, vyvážení, prodej a pořez dříví nejsou vždy a pro všechny snadné, jelikož k těmto činnostem potřebujete specializované stroje a znalosti a dovednosti k práci s nimi. Proto se naše služby hodí zejména těm, kteří nemají možnost investovat například do kvalitní pily vhodné k těžbě dříví.

Máme řešení, které ušetří vaše peníze

S námi opravdu ušetříte. Dříví roztřídíme na hromady zvlášť dle kvality, a tak za kvalitnější dostanete i více peněz. A pokud nemáte dříví mnoho, ušetříte i za přepravu kamionem. Jak je to možné? Spojíme dříví více zákazníků na jednu fůru, a tak se cena rozdělí, a tudíž sníží.

Prodáváme i vykupujeme dříví

Potřebujete štípané palivové dříví či stavební řezivo? Tyto užitečné produkty lesa z míst, kterým se s láskou věnujeme, u nás můžete pořídit ve vysoké kvalitě. Nebo snad chcete zpeněžit materiál z vašeho lesa? Nabízíme vám výkup dříví.

Můžete nám prodat i váš celý les

Rádi pro vás provedeme i výkup celého lesa. Chápeme totiž, že ne pro každého je práce v lese smysluplná či snadná. Pro výkup lesů není překážkou ani napadení kůrovcem a holiny. Nemusíte se o svůj les bát, budeme se o něj nadále starat nejlépe, jak umíme.